Automobiliu nuoma

Įvedus reikiamus duomenis į automobiliu nuoma paieškos formą, Jums bus pateiktas

automobiliu nuoma

sąrašas.
Gerai pagalvokite, kokios transporto priemonės jums reikia. Jei keliaujate su vaikais ar su daugybe įrangos, galbūt norėsite didelio sedano ar visureigio. Jei tiesiog norite sutaupyti pinigų, galbūt norėsite rezervuoti mažiausią turimą modelį.

automobiliu nuoma
Užsisakykite automobilį iš anksto. Nuomos kainos beveik visada mažesnės automobilį rezervuojant telefonu arba internetu, net, jei likę tik 24 valandos iki automobilio paėmimo. Jei turite laiko, palyginkite skirtingas nuomos galimybes.
Kai tik įmanoma, prieš išvykdami iš savo šalies, susitvarkykite viską, kas susiję su automobiliu nuoma nuo užsakymo iki apmokėjimo. Viską darant tokiu būdu procesas paprastai yra pigesnis, lengvesnis, saugesnis ir mažiau tikėtina, kad yra paslėptų sąlygų. Kai esate užsienyje, valiutos konvertavimas, nežinomos nuomos specifikacijos, kalbos barjeras ir kiti kultūriniai skirtumai gali sukelti netikėtų problemų .
Pasiteiraukite apie savaitgalio akcijas, baudas dėl vėlavimo ir kuro mokesčius. Daugelis nuolaidų ir paslėptų išlaidų nebus pateiktos užsakymo metu ir kai apie tai sužinosite, gali būti per vėlu.
Daugelis automobiliu nuoma agentūrų ima mokestį už kiekvieną 24 valandų laikotarpį nuo nuomos pradžios.
Atkreipkite dėmesį, kad daugelyje šalių yra minimalus ir maksimalus nuomininkų amžius. Vairuotojai, jaunesni nei 25 metų ar vyresni nei 70 metų amžiaus, gali susidurti su papildomais mokesčiais arba jiems gali būti neleidžiama išsinuomoti automobilio.
Visada klauskite apie vyresnio amžiaus piliečių, kredito kortelės ir dažnų skrydžių programos nuolaidas.
Daugumoje šalių daugiausiai naudojami automobiliai su mechanine pavarų dėže, o už automobilį su automatine pavarų dėže reikia mokėti papildomai. Jei galite vairuoti automobilį su mechanine pavarų dėže, sutaupysite. Vairavimas užsienyje dažnai gali būti sunkesnis, nei esate pripratę namuose; keliai gali būti prastai asfaltuoti, vingiuojantys arba rizikingai nutiesti ant kalno šlaito ar vandenyno uolos. Dėl šios priežasties, dažnai gera idėja vairuojant užsienyje, vairuotojams keistis – taigi, jei ne kiekvienas gali vairuoti su mechanine pavarų dėže, ieškokite automatinės. Be to, jei vykstate į tokią šalį kaip Anglija ar Australija, įsitikinkite, kad visi gali važiuoti kaire kelio puse – tai gali būti sudėtinga!
Įsitikinkite, kad žinote, kiek mokėsite už automobilio kurą toje šalyje, kurioje lankotės.
Prieš įlipdami į automobilį susipažinkite su vietos kelių taisyklėmis. Išsiaiškinkite tokius dalykus kaip, kuria kelio puse reikia važiuoti, kas turi pirmumo teisę kelio žiede ir ar leidžiama sukti į dešinę pusę esant raudonam šviesoforo signalui. Geriausi šios rūšies informacijos šaltiniai yra tos šalies konsulatas ar ambasada arba naujausias turistinis vadovas.
Jeigu nenorite vairuoti patys ir nuomotis automobilį, rinkitės mūsų siūlomas taksi paslaugas.

Email: lektuvo.bilietai@yahoo.com
mob: 8 687 17527
www.lektuvobilietai.com