Kaip nusipirkti pigius lektuvo bilietus

Keletas patarimų kaip nusipirkti pigius lektuvo bilietus.
Jei norite turėti nebrangias atostogas, – tai prašau derinkite jų laika prie pigių skrydžių, bet ne priešingai. Radę lėktuvo bilietus už gera kainą – imkite juos ir planuokite savo naujas atostogas.

1. Užsiregistruokite gauti www.lektuvobilietai.com naujienlaiškius. Šis būdas labai patogus, nes kartais pigesniu lektuvu bilietu akcijos trunka vos keletą valandų. Tokiu būdu pranešimą apie naujausias nuolaidas gausite į savo email.
Reikia pastebėti, kad dažnai pigesni lėktuvu bilietai siūlomi skrydžiams, kurie vyks pakankamai tolimoje ateityje. Kaip pvz. po pusės metų ar net vėliau.
2. Avialinijos naujo sezono metu mėgsta skelbti akcijas. Šios akcijos paprastai vyksta pavasarį ir rudenį. Kai paskelbiami nauji tvarkaraščiai ir maršrutai, tai pigiu skrydžių bendrovės dažnai pasiūlo pigių bilietų.
3. Rinkoje egzistuoja dešimtys specialių interneto svetainių, skirtų pigių skrydžių paieškoms. Viena iš jų www.lektuvobilietai.com. Aviabilietų rezervavimo sistema rodo įvairių oro linijų bendrovių bilietus su įvairiomis akcijomis.
Paskaičiuota, kad geriausias laikas pirkti lektuvo bilietus – likus apie šešioms savaitėms iki skrydžio. Ieškant bilietų tokiu metu – jų įkainiai būna mažesni už vidurkį.

kaip nusipirkti pigius lektuvo bilietus
4. Oro linijos, matydamos, jei tam tikra kryptimi skrendantis lėktuvas bus neužpildytas, tai busimiems keleiviams dažnai mėgsta pasiūlyti paskutinės minutės bilietų. Dauguma atvejų jie būna kur kas pigesni nei tie, kuriuos būtumėte įsigiję ne paskutinės minutės pasiūlymu.
Oro bendrovės linkę paskutines kelias laisvas vietas geriau parduoti už mažesnę kainą, nei išvis negauti jokio pelno.
Tačiau verta pastebėti, jei agentūroms ir skrydžių bendrovėms pavyksta sėkmingai išparduoti keliones bei skrydžius, tai paskutinės minutės pasiūlymų gali ir nepasitaikyti.
5. Kai kurie keliautojai tvirtina, kad trečiadieniais parduodami lektuvu bilietai paprastai būna pigiausi. Ypač jei tai liečia vietinius skrydžius.
7. Pasitikrinkite kuo daugiau oro linijų bendrovių, galbūt vienos oro linijos jums pasiūlys pigesnį bilietą į priekį, o kitos – atgal.
8. Ankstūs rytiniai ar vėlai vakare vykstantys skrydžiai paprastai būna pigesni nei popietiniai ar pavakariniai skrydžiai. Yra nuomonė, kad brangiausi yra per pietus skrendančių lėktuvų bilietai
Naktiniai skrydžiai paprastai būna pigiausi.
9. Skrydžių paiešką pradėkite anksti ryte. Visos dienos metu galima stebėti, kaip keičiasi bilietų kainos dienos bėgyje.

Pigių skrydžių bilietų trūkumai

Verta žinoti, kad pigūs bilietai paprastai parduodami tik pakankamai trumpą laiką – kelias dienas, o kartais tik kelias valandas.
Kai kurios pigių skrydžių bendrovės mėgsta rengti bilietų išpardavimus naktį.
Kartais pigus skrydziai siūlomi tik nustatytam išvykimo ir grįžimo laikui
Dažniausiai pigių skrydžių bilietų negalima grąžinti atgal ar perrašyti kitam keleiviui.