Lektuvu bilietu grazinimas

Datos keitimas ir lektuvu bilietu grazinimas galimas tik tuomet, jeigu tai leidžia Jūsų įsigyto bilieto tarifo taisyklės. Tarifo keitimo taisykles galite perskaityti Užsakymo patvirtinime, kurį gavote po bilieto užsakymo.

Tarifus bei jų taikymo tvarką aviakompanijos nustato pačios. Rezervuojant aviabilietą, prašome atidžiai perskaityti tarifo taisykles! Prašome kreiptis į mus, jeigu Jums reikalinga šių taisyklių kopija!

Tradicinių aviakompanijų

lektuvu bilietu grazinimas

galimas per mus. Prašome kreiptis į mus, adresu lektuvo.bilietai@yahoo.com jeigu norite ką nors pakeisti arba grąžinti bilietus ir jei taisyklės tai leidžia. Atliekant keitimus, gali būti taikomas papildomas aptarnavimo mokestis. Pinigus už grąžintą bilietą galėsime jums grąžinti kai tik gausime juos iš aviakompanijos. Ši procedūra gali užtrukti iki 5 savaičių.

lektuvu bilietu grazinimas

“Pigių skrydžių” aviakompanijų bilietai (pažymėti ženkliuku “pigus skrydis”) nėra grąžinami, bet už papildomą mokestį gali būti keičiami. “Pigių skrydžių” aviakompanijų sąlygos yra nurodomos jų vežimo taisyklėse ir yra pateikiamos Jums prieš patvirtinant užsakymą. Prašome atidžiai jas perskaityti. Dėl visų “pigių skrydžių” aviakompanijų bilietų keitimų į aviakompaniją turi kreiptis tik keleivis (mokėtojas). Jeigu Jus padarėte klaidą rezervuodami “pigių skrydžių” aviakompanijų bilietą, reikia kreiptis į aviakompaniją nedelsiant!