Taksi uzsienyje

Jūsų kelionė į oro uostą Jūsų atostogų pradžioje, taip pat nuvykimas į Jūsų viešbutį ar vilą, kai jūs atvykstate į savo tikslą, nebūtinai turi būti toks sudėtingas kaip manote. Taip pat jeigu Jūs užsisakėte atostogas, į kurias įeina pervežimas, Jums nereikia rūpintis kaip kur nors nusigauti atvykus į šalį.

Taksi uzsienyje

perveza keleivius iš oro uostų į viešbučius ir iš viešbučių į oro uostus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Keleivius veža profesionalus personalas taksi uzsienyje, autobusu ir kt. už prieinamą kainą.

taksi uzsienyje
Nuo tada, kai tik su mumis susisieksite, mes darysime viską, ką tik galime, kad tiek užsakymas, tiek pervežimas taksi uzsienyje vyktų kiek įmanoma sklandžiau. Tai reiškia transporto priemonę su oro kondicionieriumi bei, kas liečia keleivių skaičių ir bagažą, pritaikytą Jūsų poreikiams. Taip pat patyrusį vairuotoją su patikrintais klientų aptarnavimo įgūdžiais bei puikiai išmanantį užsienio vietovę kurioje vairuoja taksi uzsienyje.
Dėl pasitikimo paslaugos gali būti susitarta rezervuojant pervežimą taksi ar kita transporto priemone, vairuotojui Jus pasitinkant oro uoste su Jūsų vardu ar įmonės pavadinimu. Taksi taip pat gali Jus pasitikti viešbutyje. Tai malonus dėmesys keliautojams, ypač tiems, kurie užsienio šalyje lankosi pirmą kartą. Jei atvyktumėte anksčiau ar pigus skrydis būtų atidėtas, vairuotojas atvyktų nauju Jums patogiu laiku.
Viešbutis nebūtinai turi būti užsakytas per mus. Susisiekite su Mumis ir mes rasime tinkamiausią individualų sprendimą Jūsų atostogoms užsienyje įskaitant viešbučių užsakymą, taksi pervežimo, skrydžių užsakymo ar kitas turistines paslaugas! Visa tai už itin prieinamą kainą! Patikėkite savo atostogų planavimą į mūsų kelionių konsultantų rankas – jų bei mūsų svetainės pagalbą Jūs nesunkiai suplanuosite puikias ir pigias atostogas užsienyje!

Email: lektuvo.bilietai@yahoo.com
Mob: 8 687 17527
www.lektuvobilietai.com